16.kapitola → Neublížim...

13. května 2008 v 21:05 | Cattgirl |  │● Láska a nenávist
Lidi, já se překonala xD Dneska jsem dopsala další kapču a tak vám ji sem narychlo házim :o) Snad se vám bude líbit:o) Limit nedávám, ale i tak bych ráda alespoň deset komentářů viděla...xD Jinak, kapča je taková divná, takže kdyby byly otázky /sož snad nebudou xD/ tak mi je písněte do komentářů a já vám na ně odpovim...teď jdu hledat, mkata na layu a dodělávat další kapču...páčko xD
Hnědovláska seděla na posteli a zavazovala si botu. "Kolik je hodin?" zeptala se rudovlásky, která byla naproti a koukla se na hodiny.
"Za pět minut dvanáct." Odpověděla ji. Dívka popadla svoje koště, na hlavu si nandala speciální brýle a vlasy si stáhla do culíku.
"Tak já už jdu." Usmála se na svoji kamarádku, otočila se na podpatku. "Lily, opravdu nechceš jít semnou? Bude tam i Jamesík." Řekla přitepleným hlase brunetka a pozorovala nebezpečně se přibližující polštář, který po ní Lily hodila, rychle mu uhnula. "Cha! Vedle jak ta jedle!" zasmála se hrdě brunetka. Za ní se ale ozvalo zakvílení. Catt nakoukla na chodbu.
"Koho je ten debilní polštářek se srdíčky!" křičel přes celou chodbu rozčepýřený kluk s brýlemi na nose.
"Jé čau Jamesi." Pozdravila ho Catt. "Ten takříkajíc debilní polštářek se srdíčky je tvé milované." Ušklíbla se a pozorovala rudnoucího Jamese.
"Já neříkal, že je debilní." Vyhrkl.
"Jasně a já jsem čínském bůh krásy viď?" usmála se na brýlatého chlapce.
"Jsem nevěděl, že jseš číňanka." Za rozčepýřenou hlavou se objevila další.
"Čau Blacku." Odfrkla si brunetka.
"Je tam Lily?" vložil se zase do rozhovoru James a koukl se na Catt.
"Ano, Lily je v pokoji, češe si vlasy a čeká, než přijdeš."
"Opravdu?"
"Jamesi, ty seš tak natvrdlej, prostě mi ten polštář dej a já ji ho tam odnesu."
"Ne!" zareagoval, když po něm Catt čapla. Bohužel se pro něj tak natáhla, že když ji James uhnul, zavrávorala.
"Jááááááááá." Zaječela, zavřela oči a čekala prudký pád. Nic však nepřišlo. Oči zase otevřela a koukala se do nezkrotných očí svého zachránce, pak si ale uvědomila, kdo to je a okamžitě se z jeho sevření vymanila.
"Děkuju by stačilo." Pozvedl Sirius obočí a rentgenovým pohledem se díval na Catt.
"Ne Siriusi, tobě by bohatě stačilo, kdybych s tebou zakotvila v posteli." Odpověděla mu klidným hlasem a urovnávala si speciální uniformu. "Já jdu na hřiště, uvidíme se tam." S tim se otočila a odešla na hřiště.
*
"Takže, jsme tu všichni, tak začneme." Začal brýlatý chlapec a pohledem tikal po lidech ve svým týmu. "Všichni se vznesete nahoru a začneme procvičovat základní cviky." Oznámil jim a ukázal ať letí. Všichni si poslušně sedli na svoje koště a vzlétli za Jamesem. "Všichni musí své koště skvěle ovládat a mezi povinnými cviky je i skákání pro míče. Na koštěti musíte umět sedět bez držení, stát bez jakékoliv opěry. Někdy je i nutné se na něj vyhoupnout a udělat stojku." Řekl a skvěle se otočil, tak aby se držel jenom rukou a nohy měl vztyčený k nebi. Když to všichni okomentovali menším potleskem, povolil a na koště si zase sedl. "Dále musíte umět někoho přeskočit a znova dopadnout na svoje koště, popřípadě na koště člena svého družstva. Musíte na něj udělat i salto, rotaci ve vzduchu, která vás v podstatě zachrání, když máte z každé strany protihráče a ti se vás snaží zchodit. Tak začneme… Co chcete zkusit jako první?" zeptal se ostatních..
"Co takhle tu rotaci ve vzduchu? Když je nejúčinnější?" ozval se hnědovlasý kluk vedle Catt.
"Dobrá, ale na to budeme potřebovat pomocníky. Je totiž více jak pravděpodobné, že z toho koštěte spadnete, takže polovina napravo odletí pod nás a ti kteří budou padat budete chytat." Na chvíli se odmlčel, pak se ale dal zase do řeči. "Sirius a já vás budeme pozorovat a komentovat co děláte špatně. Siriusi mohl bys?" černovlasý kluk ze zdola přikývl, nasedl na koště a v mžiku byl u zbytku. "Ty Catt, půjdeš zkoušet rotaci s ostatními místo Davida, který tě bude chytat." Oznámil brunetce, která byla pod ním.
"Dobře." Pokrčila rameny a vyměnila si místo s Davidem.
"Takže, ukážu vám, jak se to dělá. Nejdříve si musíte na koště stoupnout, tak abyste byli vyrovnaný." James si na koště opatrně stoupnul. "Potom se odrazíte a skočíte." Skočil do výšky a ve vzduchu udělal jednu vrtulku naležato. Hned na to si zase sedl na koště. "Tak do toho." Povzbudivě se na ně usmál. Catt chvilku pozorovala ostatní jak to zkoušeli a následně padali. No tak, nic to není, prostě skočíš. Dodávala si odvahu. Koukla se dolů, kde ji pozorovali bouřkový oči. Na chvíli se jejich pohled střetl, ale hnědovláska ho ihned ukončila. Ruce položila doprostředka koštěte a opatrně se vyhoupla na nohy. Vítr ji čechral vlasy svázané v culíku a nohy se ji mírně třásly. Odhodlala se, přikrčila a ladně se vyhoupla do výšky. Její nohy opustili povrch koštěte, místo toho se zapletly do sebe, ruce si dala k sobě na prsa. Užívala si pocit volnosti, kterého se nemohla nabažit. Otevřela oči, viděla jak se kolem ní všechno točilo. Na tváři se ji objevil uspokojený úsměv. Najednou přestala cítit pocit jistoty…už se netočila, padala… Snažila se chytit se svého koštěte, ale nepovedlo se ji to. Čekala, že ji každou chvíli někdo chytí, ale když proletěla kolem Davida a viděla jeho škodolibý výraz čekala už to nejhorší. Během setinky se ji v očích přehrál celý její život. Z očí se jí začaly drát slzy a jak padala, slané potůčky slz letěly za ní. Párkrát zamrkala a koukala do nebe…Byla už jenom pár metrů od země, když se k ní někdo přiřítil a ona mu spadla přímo do náruče. Pomalu se s ní snesl dolů. Jakmile se dotkl nohama půdy, podíval se na krásnou dívku v náruči.
"Catt?" zeptal se a starostlivě ji objal. "Jsi v pohodě?" hnědovláska se mu koukla do tmavých očí.
"Jo." Odpověděla bez přemýšlení a pokusila se usmát. To už se vedle nich objevil zbytek týmu.
"Siriusi díky." Řekl James a šel ke Catt a jeho kamarádovi. "Nebýt tebe, byla by tu rozpláclá." Zasmál se, čímž si ale vysloužil od obou vražedný pohled. Sirius se otočil na Daniela.
"Na co si do prdele myslel? Kvůli tobě mohla zemřít!" zakřičel a propaloval Daniela pohledem.
"Já. Já." Zakoktal se, ale Sirius se napřáhl a vrazil mu pěstí do nosu.
"Tohle se už nikdy nestane jasný?!" zařval na válejícího se Davida a pak se koukl na vyšokovanou Catt.
"Tohle bylo." Začala hnědovláska. "Tohle bylo úžasné." Zasmála se a Siriusovi věnovala nemálo pěkný úsměv, pak si ale uvědomila co řekla a úsměv se ji rapidně zmenšil. "Už raději půjdu uklidit koště." Řekla rozpačitě, vzala koště do ruky a co nejrychleji odešla k přístřešku.
*
Položila si koště vedle někoho dalšího a nenápadně se usmála. To bylo do Siriuse milé. Pomyslila si a koukala se po přístřešku.
Siriuse? Od něj nic nemůže být milé! NESMÍ!
Drž pysk ti řikám!
Tche, to ale nepůjde tak lehce víš?!
Ti řikám, di do…
"Ahoj koťátko." Ozval se za ní ledový hlas a vytrhl ji tak ze souboje sama proti sobě. Catt se otočila a koukla se do kusů ledů, které byli usazený na místě očí.
"Luciusi."
"Chyběl jsem ti? Dlouho jsem nepřišel." Ušklíbl se a udělal pár kroků k ní.
"Ne." hrdě mu odsekla.
"Jak to se mnou mluvíš?!" povytáhl obočí a znova se k ní přiblížil. Catt ustupovala a tikala pohledem po Luciusovi. Jaké bylo jeho potěšení, když zjistil, že se dívka před ním mírně třese.
"Jdi pryč." Ozvala se hnědovláska stálejíc ustupující před nim. Zastavila se…byla doslova přilepená na stěně. Lucius se k ni nahrnul a popadl ji za ruce, které ji zvedl nad hlavu a držel je, aby se mu nevyškubla.
"Mě neutečeš." Pošeptal jí do ucha a jemně ji kousl do ušního boltce. Jejím dokonalým tělem projela vlna vzrušení a strachu zároveň.
"Ne, já." pošeptala, zbytek věty zanikl v hlubokým vášnivým polibku. Jeho ruce pustili ty její a začaly ji putovat po holých zádech a přejížděly každý jejich záhyb.
"Jsi krásná." Pošeptal mezi polibky. Catt se od něj ale odtrhla a podívala se mu do očí.
"Ublížíš mi?" zeptala se nečekaně a koukla se do jeho nic neříkající tváře.
"Ne." odpověděl tvrdě. "Tobě bych nikdy neublížil a to i kdybych chtěl…nesmim…" podotkl, naposledy ji políbil a odešel. Catt zůstala omráčeně stát a dívala se na kus vzdalujícího se cípu od jeho hábitu. Najedenou do přístřešku vtrhl černovlasý kluk a mířil si to ke Catt.
"Catt! Jsi v pořádku? Viděl jsem, jak od suď odcházel Malfoy." Přišel k ní. Smaragdově zelené oči měla upřené na zem a její panenky tikaly sem a tam… "Catt! Jsi v pořádku?" zeptal se znova a lehce ji podepřel. Až když se ji dotkl konečně odtrhla oči od země.
"A. Ano, jsem v pořádku." Řekla nepříliš přesvědčivým hlasem.
"Opravdu? Malfoy nenechává svoje oběti v pohodě." Ušklíbl se chlapec. Catt se k němu přitiskla.
"Co se to děje Siriusi?" pošeptala a z očí ji vytekla slza. "Proč se všechno takhle mění?" Sirius ji objal.
"Nic se nemění." Odpověděl ji. "Třeba ses změnila ty." Řekl konejšivým tónem.
"Asi ano, to mě nenapadalo." Pousmála se a nechala si od něj utřít slzu. Jemně ji vzal za bradu a její pohled natočil na ten svůj. Dívali se na sebe dlouze a pohledem si řekli snad vše, co šlo. "Měli bychom už jít." Přetrhla Catt ticho mezi nimi a odvrátila zrak.
"Jo, měli bychom jít." Povzdech si a s podepřenou Catt odešli.
*
Stála u stromu a pozorovala jak si vítr hraje s hladinou jezera. Její myšlenky putovaly po hlavě.
"Ublížíš mi?" zeptala se a koukla se do jeho nic neříkající tváře.
"Ne." odpověděl tvrdě. "Tobě bych nikdy neublížil a to i kdybych chtěl…nesmim…"
"Catt! Tady jsi, hledal jsem tě, měl jsem strach." Otočila se a koukala se do hřejivých očí svého chlapce. Přišel k ní a objal ji. "Jak ses máš?" políbil ji do vlasů a zářivě se na ni usmál.
"Mám se dobře." Úsměv mu oplatila.
"Jsi krásná." Promluvil po chvilce ticha a lehl si na trávu. Catt se nenechala pobízet a lehla si vedle něj. "Mám tě rád a nechci, aby ti někdo ublížil."
"Nikdo mi neublíží, neboj." Pohladila ho po tváři a políbila ho. Nikdy bych ti neublížil a to i kdybych chtěl…nesmim…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lia Lia | 13. května 2008 v 22:13 | Reagovat

no teda ale to si riadne zamotala..

2 mata mata | 14. května 2008 v 14:04 | Reagovat

super kapca,som zvedava ako sa to vyvinie

3 Leenikk Leenikk | Web | 14. května 2008 v 14:16 | Reagovat

no tedam, to sjem ečekla tu reakci od Lucíka! To bylo fakt super.

Jak se říkala, že je prý divná, mě to teda tak rozhodně nepřišlo, jenom nenechápu, proč tam Catt říkala, že se něco změnilo? Co se jako změnilo?

Ale to je jedno, krásná kapča!

4 Monikk Monikk | 14. května 2008 v 16:26 | Reagovat

Teda...skvělá kapitola

5 luckily luckily | Web | 14. května 2008 v 16:32 | Reagovat

skvělá kapča!!! faaakt se ti povedla!!

a ten Lucius, bože holka, já bych ho tak mooooc chtěla!!!;)

6 Teresie Teresie | E-mail | Web | 15. května 2008 v 15:00 | Reagovat

To bylo nádhernýýý!!...Jo a znovu ti musím zopakovat jak strašně se mi líbí tvůj styl psaní :). Úpě si tě představuju jak ti prsty letí po klávesnici když to píšeš..fakt! s takovou lehkostí a zároveň strašně vtipně :)) nejvíc mám ráda když popisuješ co cítí nebo co i v mysli říká :D..takový myšlenkový pochody jako má ona mývám často taky takže se líp vcejtím do role hlavní hrdinky :)....Tahle povídka je prostě nádherná od začátku až do konce :).Má skvělou zápletku :)) A Sirie, Lucius a Max tomu dodávají takovej šmrnc :D při čtení tý povídky se tu celou dobu jen štastně culím jak blbá nvm co si o mě rodina teď myslí asi, že jsem utekla ze cvokárny :D takže pá pá a těším se na další :)) a spěchej ne jak teď!!! čekala jsem na ní strááášně dlouho!! :D

Terinkááááááááááá

7 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 15. května 2008 v 15:16 | Reagovat

pekny=) fak hezky...takovy klidny, ale i zaroven napinavy......chvalim:D

8 Danula Danula | E-mail | Web | 17. května 2008 v 8:59 | Reagovat

ááá lucík....a sirius...áááá rozplývám se.....:)

9 jaja-jayne jaja-jayne | Web | 20. května 2008 v 20:54 | Reagovat

je to krásne..ale s tým Malfoyom je to zaujímavé..teším sa na ďalšiu kapitolku :)

10 Irene Irene | Web | 17. června 2008 v 16:47 | Reagovat

desátý komentář...... =) ....tak dáš sem pokráčko???? Samozřejmě tě musim pochvíliti, takže je mooooooooooooooooocinky pěkný........ a myslím, že ta další kapitola bude určo taky, moooooooooooooocinky pěkná, takže se na ni mooooooooooooocinky těším!

11 rose rose | 1. srpna 2008 v 23:08 | Reagovat

nádherný!!!!!!!prosíím pokrááčko...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.