9.kapitola → Polibek a světlo → 1/3

1. března 2008 v 19:43 | Cattgirl |  │● Láska a nenávist
A je tu nová kapitolkaaa → 1/3
prosím přehlížejte případné chyby XD tak za pět minutek tu pokráčko...páá
Jinak, uprostřed je video, je to tam kvůli písničce, tak si to k tomu pusťte (XD)je to fakt kráná písnička :o)
9.kapitola→1/3
Polibek a světlo
Co s nimi? Jak mám tančit? Ptala se sama sebe hnědovláska a otočila se. Lili, James a Bellatrix už tančili.
Tak fajn. Zvládnu to. Koukla se na Luciuse.
Fantastický oči.
Tanči!!!!
No jo furt. ukončíila vnitřní boj. Mám to. Usmála se a přilepila se na Luciuse. Ten byl mírně zaskočen její taktikou, ale hned s ní začal tančit. Sirius, který stál opodál to nenechal jen tak a na Catt se začal lepit z druhé strany. Hnědovláska oba odstrčila a hodila vlasy do zadu.
Doufám, že to pochopí. Znova se na ní začali lepit. Tantokrát se natočila směrem k Siriusovi a zády k Luciusovi. Začali dělat přesně to, co chtěla. Tančili s ní vášnivě a chtivě. Catt házela svůdné obličeje a rytmicky kroutila boky tak, že na ní každý muž omáměně koukal. Když hudba skončila, zůstala zavěšená na Siriusovi. Jednou rukou měla přitáhlou jeho hlavu a nohu měla obmotanou kolem jeho těla, kterou on držel za odhalené stehno. Lucius měl levou ruku na jejím pod bříšku, kterou mu držela. Hlavu měl položenou na její nahé lopatce. "Tak a máme tady vítěze." začal hlasatel, který tak přerušil kouzlo okamžiku. Všichni se od sebe odlepili a koukli se na muže. "Toto kolo bylo jenom pro pobavení. Vítěze jsme vybrali už před tím. Takže našimi novými vítězi jsou" sál utichl a napjatě poslouchali. Hlasatel si přečetl jména na lístečku a koukl se směrem k Jamesovi, Lily a Bellatrix. A je to jasný, jestli nevyhraješ, nebreč. Utěšovala se Catt a usmála se. "Našimi novými vítězi jsou Catt Jarsenová a Sirius Black." usmál se a koukl se na pár, který šokovaně koukal směrem k němu.
Catt si to ještě stále neuvědomovala a tak stáe omáměně koukala na pořadatele. "Prosím, aby jste uvolnili parket pro vítěze. Tento tanec je věnován pouze jim." Sirius, který si to už uvědomil obmotal svoje ruce kolem jejího boku a přetočil si ji obličejem k sobě. Začala hrát pomalá hudba a oni začali tančit. Byli od sebe pár centimetrů a dívali se si sobě do očí.
"Catt?"
"Ano?"
"Děkuju za život." usměje se na ní.
"Není zač." odpověděla. "Já ti taky děkuju."
"Za co?" zeptal se zaskočeně.
"Za to kouzlo, co jsi nacvičoval v pro mě."
"Jo, no není zač." Oba byli zabráni sami sebou, že si neuvědomili, že strácí půdu od nohami. Catt to začalo být divné a tak se nenápadně podívala dolů.
"My se vznášíme." vydechla. Bylo to sice jenom pár centimetrů od země, ale bylo to kouzelné. Sirius nadzvedl ruku a ona se elegantně obtočila kolem něj. Jemě ji vzal za pas a ona se zaklonila.
"Seš překrásná." pošeptal ji do ucha a opatrně ji políbil. Uvnitř Catt to vybouchlo a v břiše ji začali poletovat motýlky. Cítila jenom jeho rty, jak se slastně vpíjeli do těch jejích. Když se od sebe odtrhli, zjistili, že hudba už skončila. Sálem se začal ozývat tleskání a obdivné zahvízdání. Hnědovláska se narovnala, znova ucítila půdu pod s sebou. Hlasatel se rozzářil, když viděl, jakou udělali "šou".
*
Od tance uběhlo kolem deseti minut a oba páry si šli sednout ke svému stolu. Sirius si sedl vedle své půvabné partnerky- Catt a James zas vedle krásné Lily. "Catt, jsi v pořádku?" zeptal se jí Sirius, když se uviděl jaký má pochmurný výraz, když viděl jak se tváří.
"Nic mi není." smutně se usmála. Lily, která je pozorovala neuniklo, že se s její nejlepší kamarádkou něco děje.
"Co kdybyste vy dva gentlemani došli pro pití." koukla se na Siriuse a Jamese, který pochopili a odešli. "Tak co se děje?" koukla se na nešťastnou hnědovlásku.
"Víš, nechápu to." začala. "Nejdřív ho z celého srdce nesnáším a teď se mi zarývá do paměti."
"Myslíš Siriuse?"
"Jo." vzlykla.
"Nejseš ty náhodou zamilovaná?"
"Tak to nehrozí, zvlášť ne u Blacka." Copak se tu všichni zcvokli?
"No, jak myslíš, sebe třeba oklameš, ale ostatní ne." pousmála se zrzka na kamarádku "Popřemýšlej nad tím. Ale teďko už si nebudeme kazit večer ano?"
"Ano." usmála se. "A hele, už nám jdou chalani." koukla směrem k blížícím se postavám. "Lily, nechci nic řikat, ale neřekla jsi jim náhodou, aby šli pro pití?"
"Jo."
"Dobrá. A kde mají teda skleničky?" obě dívky se na sebe zašklebiliy a začaly jim cukat koutky.
"Nesmíme se smát." zašeptala Lily na rudou hnědovlásku, která vypadala, jako kdyby každou chvíli měla explodovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luckily luckily | Web | 17. března 2008 v 21:02 | Reagovat

dobrý....:))) strašně hezký...:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.