5.kapitola → Zásnubní ples→ 2/4

22. března 2008 v 21:33 | Cattgirl |  │● Copak toho chci moc?
A je tu pokráčko:
5.kapitola → Zásnubní ples→ 2/4
Zásnubní ples
"Malf. Luciusi" opraví se a usměje se na černovlasého muže, který se před chvíli bavil s Luciusem.
"Tady jsi Ciss." Lucius se falešně usměje a obejme ji kolem boku. "Zdržela ses. Nemusíš se omlouvat." Blondýna se na něj z opovržením podívá a svádivě zamrká. Snoubenec na ní výhrůžně upře oči. "Dovol, abych ti představil."
"Já vím kdo to je." Sko
čí mu do řeči Ciss "Severus že? Severus Snape." Muž, který ji celou dobu sleduje vezme její dlaň do své a políbí ji hřbet ruky. "Těší mě."
"I mě těší madam." Severus se zdvořile usměje, otočí se a odejde pryč.
"Cisso! Co tě tak zdrželo?" otočí si ji obličejem k sobě.
"Musela jsem se upravit." Vymluví se a setřese ze sebe jeho ruce.
"Dobrý den rodino!" ozve se z podia, které bylo postaveno na konci sálu. " Všichni jistě víte, že tento večírek je zásnubní. Nikdo ale neví, kdo jsou ti dva šťastný. Dovolte tedy, abych vám představila svého syna Luciuse Malfoye." Matka Luciuse ukáže na muže vedle Cissy. "A jeho půvabnou snoubenku Narcissu Blackovou, brzy už Malfoyovou." Všichni v sále se otočí na pár a zatleskají jim. "Za hodinu by měl přijít i Pán zla. To je asi vše. Takže, nezbývá mi nic jiného, než vám popřát, aby jste se tu dobře bavili." Paní Malfoyová odloží mikrofon a zamíří ke snoubencům.
"Dobrý den Narcisso." Pozdraví paní domu Ciss. "Jak pak se vám líbí náš dům?"
"Je překrásný." Odpoví po pravdě snoubenka.
"To jsem ráda, že se vám líbí. Po svatbě zde budete bydlet, jako všechny Malfoyovi."
"Ano? O tom se mi matka nezmínila. Ale to nevadí, těším se. Je to překrásný dům." Ciss ucítí, jak Luciusovi ruce putují po jejím boku.
"Matko? Omluvíš nás?" Lucius chytne Ciss za ruku a odvede ji do jiné místnosti.
"Co to děláš?" sykne blondýna a odstrčí jeho ruce ze svého boku.
"Chci být se svoji snoubenkou chvíli sám." Odpoví a přitáhne si ji blíž
"Opravdu?" Ciss mu koketně svými rty přejede ty jeho. I když jí je odporný, tyhle hry miluje. Lucius si ji přitáhne ještě o něco blíž a přitlačí ji na zeď. "Ani nevíš, jak na mě působíš." Ale ano, vím. Pousměje se Ciss. Lucius se k ní přiblíží a políbí ji. Jeho jazyk se tře o její horní patro a hledá ten její. V životěbych neřekla, že umí tak skvěle líbat. Pomyslí si. Ucítí, jak se Lucius pousměje. Sakra. Blondýna si uvědomí, že muž umí číst myšlenky.
"Luciusi?" vyruší je hluboký hlas. Lucius se od mírně šokované Ciss odtrhne a koukne se na vyrušitele.
"Nelline?" hodí po dotyčným nenávistný pohled.
"Vaše matka vás volá." Odpoví Nellin Luciusovi a nespustí oči od Ciss.
"Dobrá, za chvíli jsem tady. Mezitím dělej společnost Ciss." Lucius se otočí a odejde pryč. Narcissa se koukne na Nellina.
"Tak jsme se zase potkáváme." Popojde blíž, v jeho černých očí mu létají jiskřičky.
"Ano a věřte mi, že já z toho nejsem moc pokojená." Prohodí Ciss konverzačním tónem.
"Od kdy mi vykáš, Ciss?"
"Od té doby, co se chováš jako debil." Odsekne. Na jeho tváři se objeví vzteklý výraz.
"Kolikrát ti mám opakovat, že takhle se ke mně nebudeš dovolovat!" okřikne ji a vrazí ji facku. Ciss nápor rány neudrží a spadne na zem.
"Co by asi řekl Lucius, kdyby tě viděl, jak mě mlátíš?" Šáhne si Narcissa na natržený ret.
"Luciu se to nedozví a já tě nemlátim, pouze tě varuji." Podá ji kapesník. Ciss si ho vezme a utře si pramínek krve na rtu. "Nech si ho, ještě se ti bude hodit." Ukáže Nellin na bílí kapesníček, na kterém je malá skvrna od krve.
"Dobrá, jdu se napít." Oznámí mu Ciss a Nellina se snaží co nejrychleji obejít. On je ale rychlejší a přidrží ji za bok.
"Ještě jsme neskončili." Hrubě si k sobě přitáhne Cissinu hlavu a ještě drsněji ji políbí. Ciss se zvedne žaludek. Musím rychle přestat, nebo se pozvracím. Řekne si pro sebe a je jí jedno, že Nellin umí číst myšlenky. Přitáhne si ho blíž a pořádně ho kousne do jazyka. Muž zařve bolestí a blondýnu pustí, ta toho využije a uteče do hlavního sálu k baru.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.