5.kapitola → Zásnubní ples→ 1/4

22. března 2008 v 21:32 | Cattgirl |  │● Copak toho chci moc?
Lidičkové! Napsala jsem vám kapitolku : 5.kapitola → Zásnubní ples→ 1/4
Takže zase 13 komentářu a další kapča XD
Jinak taky doufám, že se vám to bude líbit..je to takový trochu divný... Každopádně...konec debat:
5.kapitola→1/4
Zásnubní ples
Panenky se jí pohybují do rytmu hodinových ručiček. Už jenom čtyři hodiny. Popojde ke skříňce, vytáhne z ní šaty a položí je na postel. Znova se koukne na hodiny. Už jenom tři hodiny… pousměje se … a padesát pět minut. Šťastný výraz na tváři ji zmizí. Lehne si na postel a zpod polštáře vytáhne rozečtenou knížku.
….O několik minut později…
,,A žili šťastně až do smrti." Přečte Ciss poslední větu v knížce, teprve teď si uvědomí, že čte pohádku o Popelce. ,,Jde to s tebou z kopce." Zanadává si "Nejdřív ten polibek a teď tohle. Já si čtu pohádku o Popelce." Praští sebou o postel. Na tváři se jí objeví vytlemený kukuč "O Popelce! No jo, ale i ona si našla svého prince. Na rozdíl ode mně měla alespoň lásku" Zvedne se a koukne se na hodiny. "A do prdele!" uleví si. "Za hodinu začíná večírek, to nestíhám!."vyjekne a uteče do koupelny, kde se co nejrychleji vykoupe. Když vyjde suchá z koupelny, rychle se navleče do šatů. Jakmile si upraví šaty, zkontroluje čas. "Patnáct minut? Sakra Ještě boty, šperky, spona do vlasů." Ciss začne běhat po pokoji a hledat potřebné věci. Po čtvrt hodině má vše hotové. "Ještě ten lektvar." Natáhne se pro lahvičku a otevře ji. "Dvě kapky za uši, tři kapky na dekolt, dvě kapky na zápěstí a jedna kapka na kotníky." Diktuje si blondýnka. "Sakra, už před patnácti minutami to začalo." Popadne hůlku, vejde do krbu a s velkým prásk se přemístí do vily Malfoyových. Objeví se ve vstupní síni, kde je jenom pár smrtijedů. Vykasá si sukni a hůlku strčí za punčochu.
"Dobrý den." Pozdraví Ciss smrtijedy vznešeným tónem a odkráčí do hlavního sálu.
"Cisso!" někdo ji chytne za rameno a otočí ji.
"Trix." Usměje se Ciss a obejme svoji sestru.
"Kde jsi byla? Máš zpoždění a Lucius je pěkně nevrlí." Pohledem ukáže na blonďatého muže, který stojí kousek dál od nich a povídá si s jinými muži. Dlouhé vlasy má zavázané černou stuhou. Na jeho aristokratickém obličeji tikají šedé oči po hnědovlasé ženě, která si toho všimne a provokativně na něj mrkne.
"Měla by jsi za ním jít a přivítat ho. Nebo ti ho Trinity zbalí a já nechci, aby tě podváděl! Jasný? Jinak ji sejmu." Bellatrix popostrčí Ciss směrem k Luciusovi.
"Klid, mě je to úplně fuk s kým to táhne v ložnici." Černovláska se zastaví a blondýnku zatáhne do koutu.
"Jsi snad úplně blbá nebo co?" začne Trix na Cissu potichu nadávat. "Lucius je dokonalá partie a Blackovi potřebují dědice! Sakra, jsi jediná naděje!" zalomcuje s Ciss.
"Ale Trix, vůbec není jistý, že ty mít dítě nemůžeš." Koukne se na Trix.
"Ale jo. Zatraceně." Bellatrix praští pěstmi do zdi.
"Trix, omluv mě." Jak moc si Ciss přeje říct své sestře promiň, ale to ona nesmí.
"Já, chci, abys byla šťastná." Usměje se Trix na Cissu "Vím, že Lucius bude dokonalý milenec."
"Nehodlám s nim spát." Ušklíbne se Ciss.
"Ale budeš muset. A teď už za ním jdi!" Připomene ji Bell a znova ji popostrčí.
"Trix?" Ciss se zastaví.
"Mmm?"
"Jak je to s tebou a Lestrangem?"
"Co by?" prohodí Bellatrix "Vezmu si ho."
"Miluješ ho?" otáže se Ciss.
"Ciss, teď mě dobře poslouchej." Otočí se Bell. "Stala jsem se smrtijedkou, včera jsem byla zasvěcena a city pro mě nic nesmí znamenat." Na důkaz toho, že to myslí vážně vyhrne rukáv od šatů a ukáže sestře čerstvé znamení Zla.
"Bell! Ale to…" Ciss se zarazí a koukne se na tvář své sestry. "Ty Lestranga miluješ. Máš štěstí, že můžeš strávit zbytek života s člověkem, kterého miluješ."
"Možná je to dobře, ale teďko nehodlám řešit sebe, ale tebe!" Trix se vyčítavě koukne na Cissu.
"No, tak dobře, jdu za nim." Pokusí se blondýnka o úsměv a vyrazí směrem ke svému snoubenci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leenikk Leenikk | Web | 24. března 2008 v 7:59 | Reagovat

Jdu dál...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.