4.kapitola → Lektvar touhy → 1.půlka

7. března 2008 v 22:39 | Cattgirl |  │● Copak toho chci moc?
A je to tady!!! Konečně jsem se přiměla napsat další kapču ke kapitolovce → Copak toho chci moc?
Každopadně, tohle je 1.půlka, zachvíli se tu objeví 2.!:o)
Takže, komenty...:o)díky
Jinak přehlížejte chyby oki? XD
4.kapitola
→1.půlka
Lektvar touhy
Otevřela mokré oči a posadila se. Hlavou jí projela prudká bolest. "Moje hlava." sykla a chytla si ji do dlaní. Pomalu si vybavovala, co se včera dělo. Po půl hodině se vyhrabala z postele a šla se převléct. Nasoukala se do svých oblíbených šatů, když v tom se ji ozval jakýsi zvuj z břicha. Ježiši, jaký já mám hlad. Rychle seběhla dolů. Proplula do síně pro náštěvy a zastavila se. "Malfoy?" pozvedla obočí a dala si ruce v bok. "Co tady děláš?". Muž se na žeu otočil a chladně si ji přejížděl očima..
"Dobré ráno Narcisso." pozdravila jí matka, která seděla naproti němu. "Lucius ti přinesl dar."
"Dar?" nevěřícně koukala na balíček, který ležel na křesle.
"Ano, zásnubní."
"Zásnubní? Co?" vyhrkla ze sebe a koukala z jednoho na druhého. Lucius se nečekaně zvedl a popošel k Cisse. Klekl si před ní na kolena a uchopil její sametovou ruku do své chladné.
"Narcisso Blacková." začal a podíval se jí do očí. "Vezmeš si mě za muže?"
Cissa na něj vytřeštila oči. "A. Ano." zakoktala se a koukala na Luciuse, který ji na úzký prsteníček natáhl zlatý prsten, zvedl se a políbil ji na tvář. Blondýnka zůstala stát jako opařená.
"Narcisso! Sedni si k nám." řekla matka a ukázala na volné místo vedle Luciuse. Cissa si poslušně sedla vedle něj a ruce si položila na stehna. "Takže, svatba bude za půl roku." oznámila jim. "Narcissa už má vybrané i šaty že?" Cože? To mi teda řekni kdy jsem si je měla vybrat. O Malfoyovi jsem se dozvěděla před dvěmadny. Rozčilovala se v duchu, ale na venek nedala nic znát.
"Ano matko." zalhala a upřela na ní svůj pohled.
"Já dojdu pro cukr." paní Blacková se zvedla a odešla do kuchyně. Jak Luciusovi ta Cisse bylo jasné, že je matka chtěla nechat o samotě. Kdyby chtěla pro cukr, zavolala by skřítku. Snoubenka se zvednla a protáhla se. Ucítila, jak jí Lucius propíjel očima a prohlížel si ji.
"Potřebuješ něco?" koukla se na něj s pozvednutým obočím.
"Ano, tebe." taky si stoupl a přiblížil se k ní.
"Tak to si budeš muset počkat na svatební noc." ušklíbla se. Moc dobře věděla, že Malfoyovi a Blackovi ctí tradice a jedna z nich je, že milovat se smí až po svatbě.
"Já vím, ale o polibku nikde nic nestojí." Lucius se chladně usmál a chytil ji za bok. Jeho obličej se k jejímu začal nebezpečně přibližovat.
"To ať tě ani nenapadne." prskla mu do tváře a vymaníila se z jeho obětí. "Ty perverzní úchyle." dořekla a bojácně se mu koukla do obličeje.
"Tohle si ke mně nebudeš dovolovat." řekl a Ciss vrazil facku. Nápor takové nečekané rány neudržela a spala na zem. Lucius se na ní naklonil, hrubě ji popadl za ruku, zvedl ji a políbil. Jeho jazyk se proplétal okolo toho jejího. Cissa mu rukama bušila do hrudníku, ale pochvilce ji ruce sjeli k jeho temeni a přitáhla si ho k sobě ještě blíž. Líbali by se tam možná ještě dýl, kdyby je nevyrušila jistá osoba, která přicházela z kuchyně.
"Ehm, ehm." odkašlala si matka a pár se od sebe šokovaně oddělil. Co jsem to provedla? Jsem já to ale debil, nechat se líbat od Luciuse a ještěk tomu před matkou. Panebože. Zastyděla se a koukla se na paní Balckovou.
"Doufám, že kromě líbání jste spolu nic víc neměli." koukla na oba.
"Ne!" vyhrkla ze sebe Ciss. "Známe tradice, matko." přesvědčila ji a sedla si na křeslo. Ať jde Malfoy k čertům. Já ho tak nesnáším. Pomyslela si a hlavu si složila do dlaní. Lucius se podíval na svoji snoubenku a vzal si plášť.
"Už musím jít. Ciss, uvidíme se zítra na večírku. Nashledanou." oznámíil jim a přemístil se.
"Na jakým večírku?" optala se blondýnka a podívala se na paní Blackovou.
"Na zásnubním večírku." odpověděla ji matka s klidem v hlase.
",A. A kdy je?"
"Zítra."
"Co? Ale vždyť já nemám ani šaty a ani nemám šperky a."
"Narcisso!" okřikla ji matka "Šaty máš tamhle." ukázala směrem k balíčku od Luciuse. "A šperky nějaký najdeš, teď jdi do svého pokoje." poručila ji. Ciss popadla balíček od svého snoubence a vydala se do pokoje. Šaty od Malfoye? Tak to bude nějaký perverzní střih.
"A kdo tam bude?" zeptala se ještě na prahu místnosti.
"Smrtijedi a možná přijde i Pán zla." odpověděla se zvýšeným hlasem. "A teď jdi do svého pokoje" Blondýnka se otočila a odešla. Smrtijedi? To znamená, že tam bude i! Tak to jsem v prdeli. A ještě pán zla? Tak to jsem tam už total.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leenikk Leenikk | Web | 8. března 2008 v 13:28 | Reagovat

To si děláš srandu!Aj smrtijedi?No to jsem zvědavá na tu oslavu!

Prostě uplně super!!!

2 Scarlett Scarlett | Web | 8. března 2008 v 14:37 | Reagovat

muheheh:D:D tak to je prdel... jako... fakt veri nice;) už chvátím na další...;)

3 Tracy Tracy | Web | 8. března 2008 v 19:11 | Reagovat

Vyřehtaná až dokonce života, ale jak to, že jsem nedostala kapču na mailík. Tobě se do toho nechce bo co, neboj, já za chyby nevraždím. Jinak oooooopravdu super rychle pokráčko. Jo a abys nemusela zabít ty mě, tak jsem přidala 17. kapitolku.

4 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 9. března 2008 v 18:38 | Reagovat

WOW!!! a rychle padim cist dalsi dilek!!! je to super!!!

5 luckily luckily | Web | 17. března 2008 v 21:50 | Reagovat

to teda...:) fíííha tak tohle bylo teda hustý a hooodně zajímavý..:)))

6 Dark (Teerkaa) Dark (Teerkaa) | E-mail | Web | 11. května 2008 v 13:35 | Reagovat

No konečně jsem se dostala k tomu si to přečíst... Ten konec, to její přemýšlení.. :D no prostě výtlem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.