12.kapitola → Lov a následky

20. března 2008 v 21:23 | Cattgirl |  │● Láska a nenávist
Lidiškové! Mám tady novou kapitolku → Lov a následky → 1.polovina! Prosím, můžete mi tleskat *ukláním se a zubim se*Image Hosted by ImageShack.us
Zase tady máte tohle: 13 komentářů= další kapčaImage Hosted by ImageShack.us
Každou chvíli by se tu měla objevit další kapča k Nenáviděný svět...
Pěkné počteníčko:Image Hosted by ImageShack.us
(KLIK PRO CELÝ ČLÁNEK ↓)
12.kapitola
Lov a následky
Kouká na jezero, kde se odráží milion hvězd a kulatý měsíc. Takovýhle úplněk jsem ještě nikdy neviděla. Připomíná mi misku mlíka. Povídá si sama s sebou. Už mi převažuje zvířecí mysl. popojde k jezeru a lehne si na studený kámen. Na kočičí tváři má blažený úsměv. Měla by ho i dál, ale za sebou uslyší praskání větviček. Otočí se a zahledí se do tmy, nic tam nevidí. Přísahám, že jsem něco slyšela. Ale co, tak jsem už asi blouzním. Utěšuje se. Znova se zadívá na jezero a poslouchá houkání sov. Po pár vteřinách znova uslyší jemné praskání větviček. Catt se otočí a zadívá se do černých očí psa, který vystoupil z úkrytu. Ty oči jsem už viděla.uvědomí si. Pes se k ní začne blížit a nebezpečně vrčet. Catt se samovolně začnou vysunovat drápky na tlapkách. "Padej pryč!" prskne. Pes přestane vrčet a zůstane stát na místě. Tohle je šance pro Catt. Rychle se zvedne a uteče do černo černé tmy lesa. Když se dostane do větší hloubky lesa, pocítí, jak se začíná pomalu měnit na člověka. Už jsem unavená. Namíří si to k hradu, ale cestu jí zatarasí zády otočené veliké zvíře. Zvíře, který vypadá jako přerostlí pes zná až moc dobře, psali o něm esej. "V-Vl-Vlkodlak." vykoktá ze sebe. Uvědomí si, že už z ní je zase člověk. Ne, ne! Teď ne! nadává si v duchu a doufá, že si jí nevšimne. Opak je bohužel pravdou. Zvíře se otočí a změří si ji svýma žlutýma očima. Postaví se na zadní a hladově zařve. Catt se otočí a začne před ním utíkat. Vlkodlak je ale rychlejší, po pár chvilkách Catt dožene a popadne pod krkem. Tak dívce neumožní dýchat. Znova zařve, hnědovláska ucítí jeho sliny na své kůži. Zvíře ji zvedne do slušné výšky a odhodí ji. Catt letí pár metrů, dokuď jí nezastaví strom. Ramenem ji prolítne děsivá bolest a do očí se jí začnou rvát slzy. Bolestí zakřičí. "Teď nebo nikdy." Povzbudí se, utře si slzy a vysouká se na nohy. Začne pokulhávat směrem k hradu. "Nikdy by mě nenapadalo, že bych měla umřít, pod rukama přerostlého psa." Odfrkne si a ironicky se usměje. Koukne se za sebe, jestli za ní neběží. Nic nevidí. Že by ho to přešlo? Jde volnou cestou směrem k hradu. Když už uvidí konec lesa, uslyší za sebou praskání. Koukne se za rameno a zadívá se do žlutých očí, které srší touhou jí sežrat. Catt vezme zbytek síly a vydá se pryč od vlkodlaka na konec lesa. Jenom pár metrů. Povzbuzuje se. Jak se soustředí na svojí myšlenku, přehlídne větev, která se jí zamotá kolem nohou. Zvrtne si o ní kotník. Catt se znova rozplácne na zem a mohutné zvíře se k ní přibližuje. Vlkodlak napřáhne tlapu. A je to, konec. Catt zavře oči a čeká to nejhorší. Už, už se chystal dívku praštit, ale vyrušil ho z toho černý pes, který vyskočil z keře. Upoutal tak na sebe pozornost a Catt mohla v klidu nabírat vzduch do plic. Zezadu ucítila, jak jí někdo strká do neraněného ramene, když se otočí, uvidí nádherného jelena
"Naskoč si! Dělej!" houkl na Catt.
"Potter?" šokovaně se na něj kouká, ale uvědomí si, v jaké je situaci se nachází a tak se mu co nejrychleji vyškrábe na hřeb. "Drž se!" upozorní ji a vyrazí pryč z lesa. Hnědovláska se jelena držela co nejvíc. Pár metrů před Bradavicemi zastaví. Catt z jelena sleze, ale je natolik unavená, že se zhroutí na zem.
"Catt! Vstávej! Musíš co nejdřív zmizet jasný?" pomáhá jí už proměněný James na nohy, ale marně, dívka se ani nepohne. Po pár minutách, co se James marně pokouší Cat pomoct na nohy se k nim dobelhá černý pes.
"Konečně seš tady Siriusi." Koukne se James na psa.
"Siriusi?" Catt udiveně zamrká, mezitím co si Catt srovnává v hlavě co se děje se pes přemění do lidské podoby.
"Sakra Jarsenová!" začne na ní Sirius ječet. "Seš snad úplně vymatlaná, že si při úplňku vyrazíš na piknik? Sakra, tady taky nic nevidím." Postěžuje si a vytáhne hůlku. "Lumos." Kolem jeho hůlky se objeví světlo. Prohlídne si ležící dívku. Když uvidí, jak Catt vypadá v očích se mu objeví starost. "Panebože." Vysouká Sirius ze sebe. Catt je celá od bláta a její nádherné oči jsou uslzené. Z ramene jí teče krev a kotník má celý napuchlý.
On se o mě bojí? To je milé.
Milé? Ty si s nad upadla ne?
Blbá otázka… ukončí Catt rozhovor sama s sebou.
"Tohle nikomu nesmíš říct, nejsme registrovaný zvěromágové." Pošeptá Catt Sirius, dívka přikývne.
"Ty si myslíš, že já registrovaná? jsem Dneska jsem to poprvý zkoušela." koukne se brunetka na Siriuse."
"Musíme jít za madame aby Catt ošetřila a tebe jak tak koukám taky." navrhne James a podívá se na Siriusovi škrábance.
"Ne, bude se ptát co se stalo a já nebudu riskovat, aby ste se prozradili." Protestuje Catt.
"Ty nás chceš bránit?" koukne se na ní udiveně Sirius.
"Není to jedno? V tuhle chvíli bych bránila i sama sebe!" sykne na něj. "A kde je vůbec Remus? A co Peter?" kluci se na sebe kouknou.
"No, Remus on….totiž.....jak bych ti to řekl." zastaví se James. Catt zbystří. Remus je vždycky s partou a něco se musí stát, aby s nimi nebyl. V hlavě jí to šrotuje o sto šest. Jediný kdo chyběl, když na mě vlkodlak zaútočil byl Remus a Peter. No, Peter se neodváží se na mě ani kouknout, na tož aby se tam objevil. "Ježiši." Koukne se na Jamese a pak na Siriuse. "O.. on je vlkodlak?" vykoktá. James přikývl ,,Remus mě napadl?" tohle by si nepředstavila ani v nejhorším snu. "Remus mě napadl?" opakuje Catt stále dokola.
"Catt, to nebyl Remus. Sama jsi viděla, co se stalo. Neměj mu to za zlý, prosím." Sirius se na ni prosebně koukl.
"Remus za to nemůže. Nezlobim se na něj." usměje se a snaží se zvednout, ale tělo jí vypoví službu.
"Nenamáhej se." James se zvedne a koukne se na nebe. "Za pár minut tu bude Náměsíčník. Musím jít." Koukne se na Siriuse a ukáže na Catt "Pohlídej jí jasný?"
"Jasný." Přikývne Sirius. James se promění v jelena a rozeběhl se do lesa.
"Co? Kam šel? To mě tu nechal s tebou?" Catt se zděšeně koukne na jelena, který byl už v lese.
"No dovol." zasměje se Sirius a lehne si vedle ní. ,,Bolí tě to hodně?" koukne se na její rameno.
"Ne, to je v pořádku." zalže. Dotkne se jejího ramene, reakce byla okamžitá. "Au."
"Jo tak v pořádku?" Sirius pozvedne obočí ,,Zahojim ti to." vytáhne hůlku, pošeptá nějakou formuli a z hůlky se vynoří červený paprsek. Po Cattiným těle se rozlije příjemné teplo. Cítí, jak jí rána na rameni srůstá. Za chvíli ji už nic nebolelo.
"Děkuju." pošeptá Catt a usměje se na Siriuse.
"Není zač" oplatí jí to zářivým úsměvem.
Skvělej chrup. Pomyslí si Catt a zadívá se mu do očí. Sirius se ke Catt opatrně přiblíží a jemně se dotkne jejích rtů. Odtáhne se a koukne se co to s ní udělá. Catt má zavřený oči. Siriu to bere jako souhlas a tak ji znova políbí. Jeho jazyk se chce dostat dál a dotknout se toho jejího. Safryš, co to tady? uvědomí si Catt co dělá a jedním prudkým pohybem ho od sebe odtrhne a vrazí mu facku. Na Siriusově tváři se leskne červený otisk její dlaně.
"Ty seš takovej krypl Blacku!" začne na něj ječet "Musíš využít každou volnou chvíli že? A když se holka nemůže bránit, tak proč ne?!" Catt se ztěžka vysápe na nohy a zamíří k Bradavicím. Pod náporem událostí si ale neuvědomí, že má vymknutý kotník. Zaúpí bolestí a sesype se na zem.
"Catt! Jsi v pořádku? Jseš unavená, musíš do postele." nahne se k ní Sirius a opatrně ji vezme do náruče. "A taky se musíš vykoupat. Klidně ti pomůžu." pousměje se, ale neuvědomí si, že to trochu přepísk a tak se mu na tváři už po druhý objeví červený otisk.
"Úchyláku!" zakřičí na něj. ,,Pusť mě! Když si mi dokázal uzdravit rameno, dokážeš mi uzdravit i kotník." připomene mu.
"Jo, to mě nenapadlo." vezme hůlku, zašeptá formuli a po jejím těle se znova rozlije horká vlna. ,,Za tohle mi nepoděkuješ?" zazubí se Sirius.
"Když po tom tak toužíš." vrazí mu za dnešek už třetí facku a vyškrábe se na nohy.
"Za co?" ublíženě se na Catt podívá.
"Kdybych ti zase poděkovala, ty by ses mě snažil stoprocentně znova políbit." Odpoví mu Catt. Rukou si zacloní obličej, na její tvář dopadnou první sluneční paprsky.
"Tichošlápku! Pomoz mi!" oba se otočí za hlasem a uvidí postavu, která podpírá druhou. Sirius vyběhne za postavami a Catt ho následuje. Jakmile k nim doběhnou, poznají v nich Jamese a Remuse. Remus zvedne hlavu a vyjeveně zírá na Catt.
"Catt? Co ty tady?" unaveně zamžiká očima.
"Pšttt." umlčí ho Catt "Kluci ti to pak všechno poví."
Když dorazí do hradu, Catt se od kluků oddělí a zamíří do společenské místnosti. Když stála před obrazem Buclaté dámy, ozve se za ní známý hlas.
"Catt Jarsenová! Kde jsi k sakru byla? Jsou čtyři hodiny ráno!"
"Lily!" otočí se Catt a šokovanou Lily obejme. Catt si toho všimne a využije toho. "Jaký je heslo do prefektské koupelny?"
"Lásku neporazíš." Vypadne z Lily, aniž by si uvědomila, že odpovídá. "Catt! Počkej!"křičí za hnědovláskou, ale ta už ji neslyší, míří si to ke koupelně.
"Lásku neporazíš."prohlásí, před ní se otevře obraz a ona vleze dovnitř. Jakmile se ubezpečí, že je v koupelně sama, odhodí ze sebe oblečení a naloží se do horké vany s pěnou a bublinkami.
"To je krása." vydechne, zavře oči a začne přemýšlet o všem možném.
"Ale, ale. Moje koťátko." vytrhne ji z přemýšlení ledový hlas. Catt se otočí a zadívá se do chladných šedých očí.S potěšením zjistí, že jsou ve vodě ještě stále bublinky a tak ji nenáviděná osoba nevidí tak, jak ji Bůh stvořil. "Jak pak se měla moje princeznička?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scarlett Scarlett | Web | 20. března 2008 v 22:13 | Reagovat

ty wado.... no konečně pokráčko... je naprosto úžasné.. těším se jak to dopadne dál... fakt... ;);););)no kojec  keců, rychle pokráčko;)

2 Zub_aTka Zub_aTka | Web | 20. března 2008 v 22:51 | Reagovat

tak jsem zase tady xD muhehaa ten Malfoy xD xD

3 Leenikk Leenikk | Web | 21. března 2008 v 8:58 | Reagovat

Promiň, že píšu jenom thohle, ale já rpostě musím dál!

4 Leenikk Leenikk | Web | 21. března 2008 v 8:59 | Reagovat

Sakra jsem se sekla, žádný další není, co? No tak nic, Kapča byla úžasná, prostě úplně napínavá! Četla sjem ji jedním dechem, hlavně to s tím vlkodlakem. A takhle to skončit? Né, to nemůžeš! Co bude s tím Malfoyem? Hned pokráčko!!!!

5 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 21. března 2008 v 9:36 | Reagovat

aaaa ja te fakticky zastrelim!!! si delas srandu ne?! to preseknout prave ted!!!! souhlasim s Leenikk!!!!!! prece nas nemuzes nechat takhle cekat!!!!

6 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 21. března 2008 v 9:36 | Reagovat

prosiiiim prosiiiim prosiiiiiim.....

POKRACKO!!!!=)

7 Teresie (rose) Teresie (rose) | E-mail | Web | 21. března 2008 v 11:58 | Reagovat

To byla náádhera!!!!Nejlepší jak mu vrazila ty tři facky :D Z toho jsem fakt nemohla :D...a teď ten Malfoy :D....Ale přece to nemůžeš takhle nechat půlku kapči!!!!To prostě nejde!!!! :D....Takže se sem večer podívám a doufám, že tu uvidím strááášně dlouhatananánskou kapitolku :D...jj a spřátelíš se teda se mnou? :D...takže se těším na tu kapču :) pááá

8 Scarlett Scarlett | Web | 21. března 2008 v 12:32 | Reagovat

plosím pokráčko!

9 Scarlett Scarlett | Web | 21. března 2008 v 12:32 | Reagovat

zrovna v tu nejnevhodnější okamžik to usekneš!;)

10 Danula Danula | E-mail | Web | 21. března 2008 v 12:49 | Reagovat

Ty bláho síla....já padám co nejrychleji na další:)

11 Danula Danula | E-mail | Web | 21. března 2008 v 12:49 | Reagovat

Oprava já chci co nejrychleji další:)

12 Lia Lia | 23. března 2008 v 13:17 | Reagovat

noo teeeeeeda..som zvedava na dalsiu kapcu:))

13 xdelwayah xdelwayah | E-mail | Web | 30. dubna 2009 v 17:42 | Reagovat

V1SWHG  <a href="http://qebufavjqdub.com/">qebufavjqdub</a>, [url=http://zerxoyxaykrm.com/]zerxoyxaykrm[/url], [link=http://uwwdbfrkmelp.com/]uwwdbfrkmelp[/link], http://cuvylxpxwqjd.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.