2.kapitolka → Nikdy! → 2.půlka

24. února 2008 v 20:12 | Catt (Carol25) |  │● Copak toho chci moc?
/2 půlka/
"Salazar!" křikla na stěnu blonďatá dívka. Stěna se otevřela. Jakmile vstoupila do společenské místnosti, všichni se na ní podívali. "Co čumíte!" zakřičela na celou místnost. Všichni od ní odvrátili pohled a začali si mezi sebou znova povídat.
Dívka se rozeška směrem k černovlásce, když ale zjistila, že byla ve společnosti s blonďatým chlapcem a dalšími jeho kumpány, se zastavila.
"Hele mese, Blacková!" křikl na ní blonďatý chlapec.
"Nazdar Malfoy. Bell? Můžu s tebou mluvit?" zeptala se černovlasé dívky. Bella se otočil k Malfoyovi, ten záporně zavrtěl hlavou až mu jeho delší vlasy spadly před oči.
"Nemůžu Narciss, ale já." začala větu, ale dívka, která se na ní upřeně dívala dokončila větu.
"Ale já poslouchám jenom blonďatého peroxida a jeho pitomý žvásty?" koukla se na něj. Ten se jenom ušklíbl. Už to nevydržela. Nejdřív jí vzal kamarády, jejího kluka, přede všemi jí pomlouval a teď jí bral rodinu? Rodinu? Csss. Jestli Bella poslouchá toho debila, tak to není moje rodina. Řekla si pro sebe a popošla k Luciusovi, sklonila se nad něj a pošeptala mu do ucha. "Srabe."Nevěděl co říct, čekal, že by mu dala facku, že na by něj začala křičet, ale to že mu pošeptala do ucha a ještě takovéhle slovo s naprostým klidem. To nečekal. Otočila se na podpatku a odešla do komnaty. Tam si lehla do postele a začala pomalu brečet.
oOo
Jejich válka neustále pokračovala, až do 6.ročníku. Nic jí nedělal. Bylo jí to divné. Že by ticho před bouří? Ptala se sama sebe. V 7.ročníku se též nic nedělo, až jednou.
Narciss zrovna vylézala z horké vany a oblíkala si na mokré tělo župan. V tu chvíli měla pocit, jako kdyby se pod ní zatočila zem. Upadla, nevěděla jak, prostě upadla. Když se zvedla, uslyšela uchechtnutí. Myslela si, že je to jedna z jejích kamarádek, ale mýlila se. Před ní stál Lucius a za nim jeho čtyři kumpáni. Na rtech měli šibalský úsměv.
"Vy jste mě přemístili? Okamžitě mě pošlete nazpátek", křičela na ně, ale když viděla, jak se znova začali smát, věděla, že tu není něco v pořádku.
"Ahoj princezničko." pozdravil jí Lucius a prohlídl si jí. Prohlíželi si jí všichni, kteří byli přítomni. Což byl Lucius, Severus, Pressten, Nellin a Samuel. Něco jí káplo na odhalené rameno. Koukla se, byla to kapka vody. V tom si uvědomila, že tu byla jenom v županu a byla ještě stále mokrá. Vyděšeně na ně koukala. Ještě stále měli na rtech úsměv a koukali na její nohy a odhalená ramena, věděla, že jí slíkají pohledem. Nevěděla co má dělat. Začala usilovně přemýšlet. Nakonec se rozhodla, že se bude opírat o zeď, snad narazí na dveře. Bylo jí jedno na jaký, chtěla být od nich co nejdál, hlavně od Luciuse. Koukal se na ní co vyvádí. Úsměv na rtech mu zmizel v okamžiku, když otevřela dveře, které našla. Otočila se na podpatku a rychle utíkala.
"Crucio!" zakřičel jakýsi hlas. Narcissa upadla na zem a začala se svíjet v křečích. Jak se svíjela na zemi, župan se jí vytáhl až do půlky stehna. Sama nevěděla jak dlouho jí ten dotyčný mučil. Když přestal koukla se na něj. Byl to Pressten. "Ubožáku!" křikla na něj a začala se hystericky smát. To ho vyvedlo z míry. Narciss se zvedla na nohy a utíkala od nich pryč. Koukala se do zadu, zda za ní někdo běží. Neběžel. Zrovna když se chtěla otočit dopředu jí někdo chytil a přitáhl si jí k sobě.
"Mě neutečeš princezničko." podotkl a vykouzlil na rtech úsměv. Byl to Lucius. Narazil s ní o zeď tak, že zavila bolestí.
"Ššššt! Přeci by jsi nechtěla, aby se někdo probudil." zakryl jí pusu. Cisse začali selhávat nohy a naprosto se uvolnila. Kdyby jí Malfoy nedržel tak pevně, sklácela by se na zem. Ten se jenom usmál a využil situace, kdy se už nebránila. Byla vyčerpaná. Obmotal její nohy kolem jeho boku a začal jí zuřivě líbat. Nezmohla nic a tak se nechala líbat i po krku a dekoltu, když ale začal líbat i levé prso se Narciss znova vrátila síla. Nesnášela ho. Odstrčila ho, přičemž mu nenápadně vzala jeho hůlku.
"Crucio!" řekla a ukázala na Luciuse, který byl poměrně v šoku. Začal se svíjet v křečích. Potom když viděla, že Lucius se nezvedne ani na nohy řekla formuli, která jí přemístila nazpátek do koupelny. Hůlku si v tom spěchu nechala, dala jí Belle aby mu ji vrátila. Od té doby se mu vyhýbala jak jen mohla a teďko po tom všem co jí udělal bude její manžel. "Nebude, nikdy." řekla do ticha. Na sametový polštář spadla slza.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scarlett Scarlett | Web | 25. února 2008 v 16:27 | Reagovat

velmi hezké..  už se těším na pokráčko :)

2 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 27. února 2008 v 10:11 | Reagovat

to je moc krasny!!!! hrozne se  mi to libi....a to s tim premistenim...bozi!!! ale prosim pokracko!!! nemuzu se dockat na to jak to bude dal....=)

3 Leenikk Leenikk | Web | 8. března 2008 v 13:18 | Reagovat

Ty jo!To je fakt opravdu chudak!Hned jdu na dlaší!Jsem zvědavá!

4 luckily luckily | Web | 17. března 2008 v 21:38 | Reagovat

hej, tak tohle byla úplně mazec kapitola!!!:))) moc hezké....:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.