2.kapitolka → Neobyčejná sázka → 1.půlka

22. února 2008 v 18:09 | Catt (Carol25) |  │● Láska a nenávist
Tak a je tu další kapitolka, tentokrát s názvem NEOBYČEJNÁ SÁZKA.
Tohle je jenom 1.půlka, pač se to sem jinak nevejde...
:o( Takže očekávejte další půlku..:o)
Doufám, že jsem vám názvem nic moc nevyzrdadila..každopádně jako vždy:
KOMENTY POVINNÝ!
Tak a teď už jenom pěkné počteníčko...:o)
(KLIK PRO CELÝ ČLÁNEK ↓)
2.kapitola
NEOBYČEJNÁ SÁZKA
"Honem Catt nebo budeme muset jet s Pobertama." křikla na Catt Lily a utíkala směrem ke kočárům. Když ale Catt přiběhla k Liliy, stála před nimi osoba, kterou ona ani jeden člověk z celého Nebelvíru nemohl vystát.
"Lucius." sykla Catt a mladík před ní se otočil.
"Čau koťátko." Řekl jí tak mrtvým hlasem, že z něho dostane strach "Takže zase se vidíme." kouknul se jí do očí a jedním jediným pohledem jí doslova zmrazil. "Máme nevyřízené účty." Připomněl jí Lucius a chňapnul jí po ruce tak silně až jí v ruce něco křuplo "Pamatuj si kotě, že já vždycky zvítězím ať už chceš nebo ne!" Pomalu se k ní přiblížil.
"Nech jí na pokoji Malfoy!" křikla na něj Lily, ale on jí jenom vlepil facku a ona se už válela na zemi svírající si svůj nos, ze kterého tekla krev.
"Lily!" křikla na ní jestli je v pořádku, ale to už viděla jak k nim běží hlouček kluků a jeden z nich běží k Lily. Pobertové. řekla si Catt a čekala co se bude dít.
"Ty úchyle! Bezcitném parchante!" křiknla na Luciuse Catt a plivla mu do tváře.
"Nikdo mi nebude říkat úchyle ani parchante. Nejsem žádný úchyl, jenom po tobě toužím Catt a dosáhnu toho ať chceš nebo ne." pošeptal Catt krutým hlasem a přitáhnul si ji ještě blíž.
"Ne." stačila ještě říct ,ale Lucius jí umlčel dlouhým vášnivým polibkem. Její ruku stále držel tak pevně, až si myslela, že jí upadla. Ale nejvíc jí překvapilo to, že mu polibek opětovala. Myslela, si že od Luciuse to bude krutý a nucený, ale opak byl pravdou nenasytně se vpíjel do jejích rtů a dokonce byl i jemný. Lucius se snažil dostat ještě dál a chtěl vervat svůj jazyk do Cattiných úst, ale to už ale někdo nemohl vidět a vrazil do Malfoye takovou rychlostí, že to nevydržel , zakymácel se a spadl na zem. Catt se pod takovou rychlostí taky zakymácela a zůstala ležet na zemi.
"Jarsenová? Jsi v pořádku?" zeptal se jí tmavovlasý kluk a pomáhal jí se zvednout.
"Sírie? Dík." Když se koukla směrem k Luciusovi, uviděla, že tam tak nestál a koukal se na ní nenasytným a krutým pohledem, který říkal, že tohle není konec. Tenhle rok bude teda zajímavý. Řekla si pro sebe a chytila se Síriuse.
"Panebože Jarsmenová! Myslel jsem si, že za těch sedm let sis už uvědomila, že s Malfoyem se do křížku dávat nemáš." Koukal na Catt a měřil si jí pohledem.
"Mmmm." odpověděla Catt a sklonila oči k zemi.
"Mmm? A to je vše co mi na to řekneš? Co takhle mi třeba poděkovat? A co odměna?" Koukala na něj s pohledem, který srčí troškou zklamaní. Myslela si, že to udělal protože to tak cítil. A ne, že by za to chtěl nějakou pitomou odměnu.
"Díky, ale jak si mohl vědět, že se mi to nelíbilo?" zeptala se ho a koketně na něj mrkla.
"Jarsenová, já si myslím, že kdyby se ti to líbilo, tak by jsi mu za a neflusla do tváře a ze b by jsi neřekla ne, když se tě chystal políbit." Okamžitě obhájil svůj úsudek. Něco na tom je. Popřemýšlela Catt. Kdyby se mi to líbilo, tak bych opravdu neudělala ani jednu z těch věcí co Sírie vyjmenoval. Ale pročjsem mu ten polibek k sakru opětovala? Ty se aleš pitomá Catt. Pitomá, pitomá, pitomá..
"Tak fajn, díky." No, tak to by byl první krok k tomu, abych ji dostal. Ne nadarmo mi totiž říkají cassanovo. Pousměje se Sírius.
"Není zač, pro tebe vždy vše."
"Vše?" zeptala se Catt. Siriuse to trochu zaskočilo, ale po tom se už zase vzpamatoval.
"No, to co je v mích silách."
"Jo? A dokázal by jsi zařídit třeba to, abys mi přestal držet ruku?"
"Em, jo." řekl Sirius. Teprve teď si uvědomil, že ještě stále držel její ruku. Těžce jí pustil a vydal se směrem k Pobertům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 27. února 2008 v 10:16 | Reagovat

OMG!!! tak prestavam s kopirovani...:D je toho hrozne moc....a nasi by me asi zabili, kdyby se dozvedeli, ze jsem jim vypletvala barvu na tiskarne..... tak si budu dneska muset udelat cas a precit si to.... no jdu na to....=)

2 luckily luckily | Web | 17. března 2008 v 18:39 | Reagovat

hezky zajímalo by mě, s kým na konci bude...:))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.