1.kapitola → Návrat do školy

22. února 2008 v 2:42 | Catt (Carol25) |  │● Láska a nenávist
Takže je tu první kapitolka...:o)
DOufám, že se vám bude líbit, je celkem dlouhá, takže se snad nudit nebudete.
Jinak pls nekoukat na chyby, jestli tam nějaký jsou (100% se nějaký najdou...) tak je přehlídněte...
DÍKEEESSS :o*
A ještěKOMENTY POVINNÝ!!!!
Už mlčím..XD
(KLIK PRO CELÝ ČLÁNEK)
1.kapitola
Šedivé, nebo černé oči?
Po nástupišti se rozléhají krátké obdivující hvízdnutí za ženskou siluetou. Dívka se prochází po nástupišti 9/3 a za ní vlají dlouhý hnědý ohon. Musí uznat, že se cítí skvěle. Už není ta malá holka, která si nechala všechno líbit. Už ne. Na chvíli zastaví a kouká na oblohu Je krásně pomyslí si, ale někdo jí přeruší zastíněním. ,, Stojíš mi ve světle,, sykne na osobu, která je před ní. Osoba, která stíní Catt se jedním prudkým pohybem otočí a za jeho hlavou se otočí dlouhé blonďaté vlasy.
,,Ale, ale. Koho pak to tu nevidím. Catt Jarsenová řekne Lucius.
Je to opravdu Jarsenová? Pomyslí si Malfoy , nějak nám za ty 2 měsíce zkrásněla.
Poposunul se blíž a začal znova přemýšlet, Lucius si nemohl nepovšimnout, že místo neučesaných hnědých obyčejných vlasů má teď Catt krásně prostříhanou kadeř. Když Catt uvidí Luciuse na proti ní ztuhne.
Lucius? Že by mi řekl Catt? Mě? Které osm let neříkal jinak než mudlovská šmejtko?To mu asi zase něco přelítlo přes nos. Pomyslí Catt a ztuhle stojí na místě a kouká na Luciuse.
,,Copak kočičko? Nějak si ztuhla? Nehceš pomoc rozhýbat?,, zeptá se Lucius a přibližuje se k hnědovlasé dívce, ale to už Catt zase začne normálně reagovat. ,,Nesahej na mě Malfoy!,, sykne Catt Luciusovi kousek před jeho tváří. ,,Ale no tak, kočičko, nemusíš být hned tak hnusná.,, oplácí jí to Malfoy s ledově chladným úsměvem jaký umí jenom on a přiblíží se k ní ještě blíž. Když už je Lucius blízko Cattiiny tváře zahledí se jí do očí. Lucius se zase pomalu, ale jistě zaboří do přemýšlení. Jak je možné, že si do teď nevšiml, jaký má Catt zelený oči? Nádherně jí jdou k vlasům. I hrudník začínal nabírat nějaký ten objem a přes krátkou sukni si Lucius nemohl nepovšimnout její dlouhých noh i postava která minulý rok přes hábit vůbec nevipada tak dokonale a štíhle jako teď. Lucius musel uznat, že Catt je opravdu nádherná a věděl, že si není sám, komu Catt příjde atraktivní. Atraktivní? Panebože, Jarsenovápřece není vůbec atraktivní, i když je pravda, že teď jí to sluší. Mám rok na to abych si s ní užil. Zauvažoval Lucias a zase se pousmál.
Panebože, pomyslí si Catt co to dělám? Catt si pomalu uvědomovala, že je Malfoy od ní pouhých pět centimetrů. To by stačilo pomyslela si i když nechtěla. Musela uznat, že ty jeho šedý až ocelový oči ji zaujali. Byli přímo hypnotizující, ale poznala z nich krutost. A jeho vůně, byla jako afrodisiakum. Panebože zopakuje si Catt . ,,Tak to by stačilo,, řekne Catt a zvedá zavazadlo, který si brala s sebou, ale Malofoy je rychlejší a chytí Catt za ruku. ,,Auuu,, vykvřikne Catt a upustí zavazadlo ,,Ne koťátko,nestačí,, sykne jí Malfoy do ucha ,,až to bude stačit tak ti povím.,, dokončí větu.,,Neříkej mi koťátko.,, sykne zase Catt na Malfoye a kopne ho do rozkroku. ,,To máš za to, ty perverzní úchyle!,, křikne na Luciase, který se kroutí bolestí na zemi a už si bere znova své zavazadlo a kráčí na druhou stranu pryč od Malfoye, ale to neví, že Malfoyovi přiběhli jeho dva pomocníci a pomohli mu vstát ,, Kruciát,, křikne Malfoy, ale než to stačí dopovědět, tak ho jiná osoba spoutá neviditelnými provazy. Asi nečekal, že je z pozadí sledový hlouček mládenců říkající si Pobertové.
….(u Pobertů)…
Kolem hloučku mládenců prolítne štíhlá osoba a kluci jí hned začnou komentovat.
,,Hele, není to náhodou Catt Jarsenová zeptá se James party
,,Jo, to je. Teda z ní je pěkný kus.,, odpoví mu na to Sírius
,,Ale no tak, přece by si nekoukal na Catt? Na naše ošklivé káčátko.,, řekne James a uchechtne se, přičemž ses koukne se na Síriuse.
,,No, já ti nevím. Z minulého roku se teda hodně změnila. Povrchově, samozřejmě.,, přitakal Sírius se svým tajemným úsměvem.
,,Jako, že by za ní ten hřích stál? To mi chceš naznačit?,, zeptá se James a kouká na Síruse nedočkavý co mu na to řekne. Koukne se na něj, ale tichošlápek nereaguje.
,,Hááloo!!!,, křikne mu Peter do ucha. ,,Někdo se tě na něco ptal.,, připomene mu Peter a kouká na Síriuse, ale ten je zahleděný úplně někam jinam. Všichni tři se tam kouknou.
,,Že by se naše Jarsenová dostala do křížku s Malfoyem?,, řekne štiplavým, ale zároveň posměšným tónem James.
,,Koukejte na ní, jak se mračí.,, načne větu Peter, ale za něho to dopoví Sírius ,,jak jí to sluší, a koukněte se na ten její zadeček. Jo Jamesi myslím si, že Catt by stála za ten hřích.,, domluví Sírius a spiklenecky mrkne na Jamese. Když se zase kouknou nazpátek vidí, jak Lucius drží Catt násilně za ruku a pomalu se k ní přibližuje.
,,Neměli bychom zasáhnout? Koukni jak na ní mlsně kouká. Jak vlk!,, vykvíkne se sebe Sírius až ho to překvapí.
,,Ještě chvíli počkej.,, řekne mu Jamese , ale to už vidí jak se Malfoy hroutí pod úderem do rozkroku a křečovitě se válí na zemi,
Pobertové už se na to nemůžou dívat a vyprsknou smíchem.
Po očku se ale Sírius dívá, jak Malfoyovi pomáhají pomocníci stát a jak Malfoy ukáže hůlkou na odcházející Catt a vyslovuje zaklínadlo ,, Kruciát,, nedořekne Malfoy a Sírius vytáhne hůlku, ukáže na Malfoye a vykřikne ,,Spectruspres,, a Malfoye obmotá neviditelný provaz.
,,Teda to bylo o fous,, pochvaluje ho James ,,ale jak si mohl vědět, že to Malfoy udělá? Že ty jsi Jarsenovou pozoroval?,, koukne se James lišácky na Síriuse, který se směje se nad tím jak nad Malfoyem přizrál.
,,Abys nepraskl cassanovo.,, křikne na něj Peter, ale to už Sírius neslyší protože se rozeběhl k ustrašené Catt.
,,Seš v pořádku? ,, křikne na Catt tmavovlasý mládenec ,,Jo, díky,, poděkuje Catt a kouká na svého zachránce, když přijde blíže Catt v něm pozná Siriuse. ,,Čau Catt. Jak je?,, naváže Sírius rozhovor a kouká na Catt jako na svatý obrázek.
Vauu, pomyslí si Sírius , James měl pravduz ošklivého káčátka se nám vyklubala krásná bílá labuť
,,Jo, dobrý.,, odpoví zdvořile Cat, ale to je vše co mu řekne, nechce se s ním vybavovat.
Sírius okamžitě nanese svůj neodolatelný úsměv, ale jeho zklamání je, že se na něj Cat ani nepodívá.
,,A co takhle odměna?,, zeptá se lišácky Sírius až mu v očích zableskne.
,,Jako co by jsi po mě chtěl? Nemusel si vůbec nic dělat.,, odpoví mu Catt a koukne se mu do jeho černých očí, doslova se v nich utápí. Má krásný oči pomyslí si Sírius, ale okamžitě zase myšlenku vystrčí z hlavy.
,,Ne, nemusel, ale to bych pak viděl tvé krásné tělo jak se zmítá v křečích a to bych nepřežil.,, řekne Sírius trochu podrážděně. ,,Jako co by jsi po mě chtěl? Nemusel si vůbec nic dělat.,,Panebože, jak tohle já na ní nesnáším, vždyť by mi měla být vděčná ne? Táže se sám sebe Sírius.
,,Hmm…Jako kdyby si těch krásných těl neviděl až až, že Sírie?,, řekne mu jeho nepříliš oblíbenou přezdívkou. ,,Panebože,,, pomyslí si Catt ,,jak já tu jeho aroganci nesnáším, fajn, zachránil mě před Malfoyem, ale pak se už nemusí dožadovat dalších debilit.
,,Ale no tak Catt. Snad by jsi mi měla být vděčná ne?,, začne až už Sírius útočit ,,takže si vyberu odměnu a přijdu si pro ní zítra večer v devět hodin ať už chceš nebo ne!,, zaútočí na Catt, která na něj už jenom civí ,,A teď mě omluv, jdu se věnovat někomu, kdo moji společnost náležitě ocení.,, řekne Sírius Catt a odchází k hloučku dívek.
,,Jako kdyby o tvojí pozornost někdo stál. Idiote.,, řekne potišejc a se slovem Idiote nasadí zmarzující pohled. ,, jdu se věnovat někomu, kdo moji společnost náležitě ocení.,, blabla bla…jak já tu jeho aroganci nesnáším. Řekne si pro sebe Catt už po druhé a nastupuje do vlaku, do kupé ke svým kamarádkám.
Celou cestu do Bradavic, si s kamarádkami povídají, ale Catt musela neustále myslet na Luciusovu nádhernou vůni a na Síriisovi nádherně černých utápějících se v nich oči.
…(v kupé U Catt)…
,,Jdu se převléct do hábitu.,, řekne Catt Lilith a ostatním dívkám. ,,Dobře Catt, my půjdeme tak za deset minut.,, odpoví Catt Lilith ,,a ještě něco, dávej na sebe pozor, slyšela jsem, co na tebe zkoušel Lucius Malfoy. Vem si raději hůlku.,, ,,Ale prosím tě, ve vlaku snad po mě nebude vyslíat kletby, kde by mohl setřelit i učitele.,, snaží se přesvědčit Lilith, která jí ale podle výrazu absolutně nevěří ,, No, jak myslíš,, podotkne a zase se zapojuje do debaty.
,,Ježíši,,vykvíkne ze sebe Catt, když se koukne na nekonečnou frontu stojící na dámské toalety. ,,Tak dlouho tady teda nevydržím,, řekne si Catt tak nahlas aby to slyšela jenom ona. Že bych šla na panský? Pomyslí si Catt Nikdo tam není a když někoho poprosím aby mi podržel dveře, tak se nic nestane a hlavně tady se Malfoy neukáže. Nemá rád hafo lidí.
,,Hele, ty!,, křikne na malou zrzku ,,Pohlídáš mi dveře jo?,, zeptá se jí Catt ,,Tak jo., odpoví ta malá zrzka a kývne hlavou jakože souhlasí. ,,Mimochodem jsem Catt. To kdyby se někdo ptal kdo tam je ano? Jdu si jenom převléct hábit takže mi to potrvá maximálně tak deset minut.,, řekne ní ještě Catt a zabouchne za sebou dveře. Když za ní zacvakne zámek začne se v klidu převlíkat. To ale nevěděla, že jí z pod zdálí někdo sledoval a ten někdo se si to rovnou namířil na pánské záchody.
…(v kupé u Pobertů)…
,,Tak jak ti to šlo cassananovo?,, zeptá se Jamese Síriuse, který ale nevypadá moc dobře. Své zklamání, ale skryl za svým úsměvem. Bohužel Jamese neoblafnul. ,,Celkem dobrý.,, odpoví mu na to Sírius a při tom kouká na zem. ,,Dobře? Když myslíš? Mě spíš přišlo, že jí to vadilo jak jsi u ní furt byl.,, neudrží se Peter a koukne na Síriuse, kterému se na čele udělá malá vráska. Že bych se jí nelíbil? Ale vždyť já se líbím všem dívkám na této škole. Stačí si jenom vybrat a mám je všechny. Ale proč mě to vůbec zajímá? Vždyť je to jenom mudlovská šmejtka. Pomyslí si.
Jo, ale musíš usoudit, že jí to sluší. Provokuje ho další hlásek v jeho hlavě.
,,Sluší? Vždyť je stejná jako všechny ostatní.,, Odpoví hlásku v hlavě, jenomže si nějak neuvědomí, že to křičí na celé kupé.
,,Ale no tak, brácho Peter to tak nemyslel.,, utěšuje ho James a poklepává ho na rameno.
,,Já vím, vůbec nevím co to do mě vjelo., odpoví Sírius
,,Hele, nezabouchl ses nám? To by byl celkem gól. Ty a ošklivé káčátko. I když je fakt, že teď už moc ošklivá není. Musím uznat že ty její nohy a její hrudník je fakt neodolatelný. Prostě je to kus.,, skočí jim do řeči Lupin.
,,Jo, to teda je. A Jamesi neblázni. Já a zamilovat? Neříká se mi přece jen tak školní cassanova.,,připomene mu Sírius a ujišťuje tak i sám sebe, ale i tak je v hlavě malý červíček co mu říká : Proč se jí nelíbím?
Proč je na mě tak hnusná?
A proč nad tím vůbec přemýšlím?
,,No nic, za chvíli budeme v Bradavicích. Měl bych se jít převléct.a Vy nejdete?,, zeptá se svých přátel, kteří ale jenom kroutí hlavou a pomalu se zase ponořují do debaty, která holka je teďko v sedmáku nejhezčí.
Když si vzal potřebný věci a hůlku zamířil si tona záchod. Když v tom koho nevidí kličkovat mezi dívkami. Vlály za ní krásné hnědé vlasy. Jarsenová pomyslí si a už na nic nečeká a rozeběhne se za ní. Vidí jí jak se domlouvá s malou zrzkou aby počkala přede dveřmi. Moje chvíle pomyslí si Sírius a kouká jak se za Catt zavřeli dveře. ,,Hele, ty!,, ukáže na malou zrzku, která na něj vzhlíží jako na boha. ,,Tamhle ten kluk tě volal.,, ukáže na blonďáka, který se díval směrem k nim a pokukoval na zrzku. No vida, ještě dám dohromady pár. Pousměje se nad tou situací a otevírá dveře. Sakra, pomyslí si ona se tam zamkla, chytrá hlavička řekne si pro sebe. Když najednou uslyší ,,Obsazeno!,, takže je to Jarsenová nemýlil jsem se. Já se nikdy nemýlím. řekne si pro sebe a vytáhne hůlku a tiše řekne ,,Alohomora,, a zámek se hne. Sírius otevře dveře a kouká do tmy. Pochvíli tam pozná ženskou siluetu. Když jí spatří, nemůže se vinadívat. Byla opravdu krásná.
,,Sírie! Co tu k sakru děláš?,, oboří se na Síria Catt a nasadí mrazící výraz, který uměla jenom ona.
,,Co tu dělám?,, otáže se Catt a ta něj jen vrhne další ze svých výrazů typu to je ale debil.
,,Jo ty, kdo jiný? Ten za tebou?,, ukáže na blonďáka, který se baví se zrzkou.
,,Jo ten, tak já se ho dojdu zeptat.,, řekne ironicky Sírius a už se otáčí na podpatku.
,,Ty seš ale imbecil, samozřejmě, že se ptám tebe.,, ukáže na Síria a ten se na ní jen usměje.
,,Já se chci převléct. A pak jestli sis všimla tohle je pánská toaleta, tak ptát bych se měl spíš já.,, řekne naprosto klidným hlasem a už už se nadechuje, že něco řekne, ale Catt mu skočí do řečí.
,,Sirie! Než zase vypustíš z té tvé nevymáchané a popraskané huby, tak si to pořádně promysli, nebo mi jednoduše uhni z cesty!,, řekne už zvýšeným hlasem Catt a čeká co jí na to řekne. Sírius jí ale na to nic neříkal. Čekala, že jí dá další štiplavou poznámku, ale on tam jenom tak stál a díval se jí do očí. Doslova se v nich utápěla a hladově se do nich dívala. Co to se mnou k sakru je? Pomyslí si ,Co to dělá? zeptá se Catt sama sebe, když ji Sírius jemně obejme a přibližuje svoji tvář k její. Už jsou od sebe jenom pár centimetrů, když v tom se Síriusovi ústa hladově vpila do Cattiných. Panebože, pomyslí si Catt, líbá nádherně a vůbec nemá uschlý rty. Popřemýšlí a pousměje se. V tom si ale uvědomí co to dělá a od udiveného Síriuse se odlepí a vrazí mu facku, ale ne takovou silnou jak chtěla a jenom malou, takovou urážející. Bolestivou a zároveň dychtivou a láskyplnou.
Sírius se utápěl v Cattiných očích. Má je nádherný pomyslí si ale to už cití Cattinu ruku na jeho tváři. Překvapivě jí pustí a nechá odejít.
,,Už na mě víckrát nesahej!,, křičí na něj ještě Catt a ani se neotočí.
Sakra, myslel jsem že už jí mám.říká si pro sebe Sírius a zavře dveře Co jsem zase pokazil? Mysle jsem, že se jí to líbí. Je to asi tvrdší oříšek, nevadí. Tvrdší oříšky mám rád. Vždycky až je dostanu to stojí za to.,, a pobaveně se podívá na zrcadlo.
…..POKRAČOVÁNÍ UVIDÍM JAK SE TO BUDE VYVÍJET…:o)
Vaše CATTGIRL:o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scarlett Scarlett | Web | 22. února 2008 v 20:53 | Reagovat

je to fakt klásné, ale dál to zatím dneska číst nebudu.. jsem strašně unavená..:) Jinak se mocík těším na pokráčko, jak to nakonec celé dopadne;)

2 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 27. února 2008 v 10:13 | Reagovat

fiiijo...toho je....

mno...asi si to skopcim do wordu a pak vytisknu...napisu ti komentar k posledni kapitole.... nejak se mi nechce sedet u kompu....ale klepu se nedockavosti nad dalsim pribehem.... jdu rychle kopirovat!!!

=)

3 luckily luckily | Web | 17. března 2008 v 18:27 | Reagovat

tak teprve dneska jsem se podívala na tvůj blog a je to naprosto suprový...:) a tahle povídka taky...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.